Adley

buty Hunter

Opisanie tego modelu w dwóch słowach skończyłoby się stwierdzeniem: prawdziwy hit! Obuwie marki Hunter od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a każdy kolejny model przyprawia o szybsze bicie serca fanki modowych perełek.

Model Adley to sięgająca połowy łydki, ulepszona wersja modelu Thurole. Wyróżnia się dodatkiem pięknego, futrzanego mankietu dodanego jako zwieńczenia cholewki. Swoim wyglądem przypomina modne i ponadczasowe buty w męskim stylu.

buty Hunter

Buty zostały wykończone skórą wysokiej jakości, logo Huntera na tzw. języku świadczy o oryginalności obuwia. Warto zwrócić uwagę na solidną podeszwę z protektorem, która ochroni cię przed ewentualnym pośliźnięciem.

Oprócz skóry, do wyprodukowania butów, użyto mieszanki gumowej poddanej wulkanizacji, która gwarantuje wytrzymałość i zapobiega odkształcaniu się obuwia bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Podszewka z neoprenu doskonale izoluje ciepło zapobiegając przemraznięciu, a wielowarstwowa wkładka amortyzująca doskonale dopasowuje się do kształtu stopy gwarantując komfort użytkowania.

Buty są dostępne w kilku kolorach do wyboru: w czarnym, ciemnooliwkowym, morskim i czekoladowym. Bogata rozmiarówka jest gwarancją szerokiego wyboru.