Chatel Gloss Ladies

buty Hunter

Mimo, że tegoroczna zima nie rozpieszcza nas śnieżną pogodą, a aura przywodzi na myśl wiosenne dni, warto zaopatrzyć się w buty, które sprawdzą się podczas największych mrozów.  Model Chatel Gloss Ladies ochroni cię przed zimnem i zaspami. Sprawdź już dziś.

Chatel to synonim komfortu i wygody. Spory rozmiar i ciepła podszewka gwarantują utrzymanie właściwej temperatury. Mimo, że buty nie należą do najbardziej subtelnych są bardzo lekkie i świetnie trzymają się na nogach. Biały kolor nawiązuje do barw zimy, a czerwony sznurek wokół cholewki  umożliwia dostosowanie szerokości buta.  Na tle białych butów prezentuje się bardzo oryginalnie.

buty Hunter

Wytrzymała, solidna podeszwa to gwarancja przyczepności na oblodzonych i zaśnieżonych chodnikach. Buty posiadają znaczek  z marką HUNTER umieszczony na szczycie cholewki. W przeciwieństwie do innych butów z modelu Chatel, Gloss Ladies zostały wykonane z połyskującego materiału dzięki czemu nabrały bardziej kobiecego charakteru.

Możesz zestawić je z dowolną, zimową stylizacją. Pamiętaj, że ich oryginalny wygląd ma służyć twojej wygodzie podczas mroźnych, zimowych dni. Będą wyglądały dobrze w parze z puchową kurtką i ciepłymi legginsami.