Orginal Brit

buty Hunter

Model Orginal Brit to dobry i oryginalny sposób, żeby pokazać innym swoje patriotyczne uczucia. Jeżeli nie jesteś obywatelką Wielkiej Brytanii nie musisz się martwić – nic nie stoi na przeszkodzie aby nosić buty z motywem flagi Union Jack tak często wykorzystywanym w przemyśle odzieżowym. Decydując się na ten model idealnie wpasujesz się w aktualne trendy.

Buty zostały wykonane z wytrzymałego materiału składającego się z aż 28 części. Dzięki temu świetnie dopasowują się do stopy  spełniając wymagania wszystkich wielbicieli legendarnej marki Hunter.

buty Hunter

Model Orginal Brit jest wodoodporny i sprawdzi się w różnych warunkach atmosferycznych.  Aplikacja flagi na wysokiej cholewce została wykonana z lnu, na którym umieszczono sitodruk oddający w całej okazałości szczegóły angielskiej flagi. Dzięki optycznemu postarzeniu całość nabiera niezwykłego charakteru.

Podeszwa buta z napisem Hunter zapobiega pośliźnięciu na mokrej nawierzchni. Na froncie cholewki w jej górnej części znajdują się oznaczenia z napisami marki, które świadczą o autentyczności obuwia.

Buty są dostępne w kolorze ciemnogranatowym oraz grafitowym. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów bez problemu dobierzesz coś dla siebie.