Millbank Ladies

buty Hunter

Komfortowe i wygodne buty marki Hunter o sportowym charakterze znajdą uznanie wśród wszystkich wielbicielek niezobowiązującego stylu na co dzień.

Model Millbank charakteryzuje się praktyczną długością do kostki i tradycyjnym sznurowaniem spotykany w innych modelach sportowych butów. Model został wykonany z wytrzymałej i wodoodpornej gumy, która doskonale ochroni twoje stopy podczas zmiennej aury. Warto zwrócić uwagę na solidna podeszwę z logiem marki Hunter i pasek na górze buta.

buty Hunter

Buty zapewnią ci bezpieczeństwo i wygodę podczas każdej aktywności fizycznej. Są dostępne w różnych, fantastycznych kolorach dlatego bez problemu dobierzesz dla siebie model w ulubionym kolorze. Masz do wyboru  kolor standardowy czarny, intensywny kobaltowy, czerwony, oryginalny srebrny oraz modny wariant w postaci odcienia w kolorze cyny z ołowiem.

Buty możesz zestawiać zgodnie z twoimi upodobaniami i trendami w modzie. Bardzo naturalną i oczywistą opcją jest połączenie ich z innymi elementami garderoby w luźnym, sportowym stylu: ze spodniami lub legginsami, z prostym topem lub z bluzą i kurtką z kapturem. Jeśli lubisz przełamywać schematy zaryzykuj i zestaw model Millbank ze spódnicą lub z dopasowanymi jeansami.