Breckenridge

buty Hunter

Kiedy słupek rtęci spada poniżej zera  warto zaopatrzyć się w obuwie, które sprosta trudnym warunkom pogodowym. Model Breckenridge sprawdzi się w każdej sytuacji i zapewni ci prawdziwy komfort, nawet zimą. Obuwie jest przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Nowoczesne wzornictwo marki Hunter w połączeniu z ich funkcją praktyczną tworzą duet idealny na zimowe wyprawy.  Buty sięgają powyżej kostki zapewniając stabilność nawet  na oblodzonym podłożu.  Profesjonalna podeszwa Vibram  i technologia Icetrek stosowana w produkcji  rakiet śnieżnych zapewnią ci prawdziwe bezpieczeństwo w trudnych warunkach.

buty Hunter

Ciepła podszewka i cholewka ze skóry naturalnej są gwarancją, że buty będą służyć ci przez długie lata. Jeżeli zechcesz możesz wywinąć górną część cholewki uzyskując ozdobny, futrzany mankiet. Podczas śnieżycy lub dużego mrozu odwiń go  by chronić stopy przed śniegiem i chłodem.

Buty są dostępne w pełnej rozmiarówce i w trzech wariantach kolorystycznych:  gorzka czekolada, czerń i duet czekoladowo-kremowy. Bez problemu dobierzesz właściwe do swojej zimowej garderoby. Zestawione z puchową kurtką i ciepłą czapką ochronią cię przed  największym mrozem.